O nás

Vítáme Vás na našich stránkách profi-technik.cz


V našem prodeji nářadí nabízíme ucelený sortiment ručního i elektrického nářadí, měřící a manipulační techniky pro rozmanité použití v různých oborech lidské činnosti, malé stavební mechanizace, zahradní techniky ......ale také brusiva, nástrojů pro bourání/sekání, vrtání, řezání, hoblování, sváření, stavební chemie a maziv, svítidel a prodlužovacích přívodů, spojovacího materiálu i ochranných pomůcek. Specialitou je velmi široká nabídka ručního nářadí pro zedníky a obkladače.

Půjčovna nářadí nabízí širokou škálu strojů a pomůcek nejen pro stavební činnost ale také pro použití na zahradě, v domácnosti a volnočasových aktivitách. Naši zákazníci si oblíbili práci s moderní a spolehlivou technikou, která jim nezřídka ušetří mnoho práce včetně možnosti využití dobré rady od naší obsluhy, jaký produkt pro daný účel použít.
Mnoha našim klientům se podařilo zvýšit efektivitu práce díky využívání služeb naší půjčovny a zároveň si zjednodušit financování provozu. S naším nářadím máte jistotu, že platíte jen za ty stroje, které v danou chvíli skutečně potřebujete a pružně si tak sami řídíte náklady s nimi spojené. Vzhledem k velmi kvalitnímu servisu našich strojů minimalizujete prostoje vzniklé poruchou stroje, nebo jeho momentální nedostupností.
Nabídku našeho nářadí neustále rozšiřujeme a stroje obnovujeme. Máte skvělou možnost pro každý úkol vybrat ten správný stroj. Pokud usoudíte, že byste rádi využili stroj, který Vám náhodou v naší nabídce chybí, neváhejte nás oslovit. Na požadavky našich klientů reagujeme pružně.

Náš servis nářadí Vám spolehlivě a v krátkých termínech opraví nejen stroje zakoupené u nás ale i jiných osvědčených výrobců, kteří jsou schopni zajistit dodání požadovaných náhradních dílů (další info viz SERVIS). Kromě této činnosti provádíme diagnostiku a revize Vašeho elektronářadí, případně i jeho ekologickou likvidaci.

© 2016 by Profi technik. Veškerá práva vyhrazena.

WEBlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.